+48 782 00 17 17
Drako Studio

Profesjonalne usługi fotograficzne Kraków i okolice

Usługi fotograficzne Kraków Nowy Targ Drako Studio

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług fotograficznych na terenie Krakowa, Nowego Targu i okolic. Jeżeli szukasz kogoś, kto pomoże Ci stworzyć markę, rozreklamować usługę, dotrzeć do szerszej liczby klientów lub uatrakcyjnić ofertę - jesteśmy tu właśnie po to. Najlepszej jakości zdjęcia są podstawą do każdej kampanii reklamowej, strony internetowej i tworzenia wizerunku. Potrafią one uchwycić moment, klimat, aurę miejsca, wzbudzić empatię, pożądanie i chęć interakcji u potencjalnego klienta.

Usługi fotograficzne Nowy Targ i Kraków

Profesjonalne usługi fotograficzne to szeroki zakres specjalizacji, obszerna wiedza i doświadczenie. Oferujemy szeroki wybór usług, obejmujący:

  • wykonanie wycieczki wirtualnej wewnątrz i na zewnątrz obiektów (hotel, pensjonat, apartamenty, sklep, itp.),
  • panoramy lub kadry skupiające się na szczegółach,
  • prezentację przedmiotu w 3D, z możliwością obracania obiektu o 360 stopni wokół jednej osi przez oglądającego klienta (doskonałe rozwiązanie na niebanalną prezentację produktu w sklepie internetowym),
  • zdjęcia do wykorzystania w katalogach, ofertach reklamowych, na aukcjach, blogach, stronach internetowych, postach w mediach społecznościowych,
  • fotografię kulinarną, architektoniczną, produktową, eventową, a także indywidualne sesje zdjęciowe lub fotografię dronem.

Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, uwzględniając konkretne potrzeby i wymagania klienta. Zależy nam na stuprocentowej satysfakcji efektem końcowym współpracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z nami był przyjemny i sprawny, a zdjęcia najwyższej jakości. W pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, świeże pomysły i inspiracje, kwalifikacje nabyte poprzez liczne kursy i warsztaty oraz pasję do wykonywanej pracy.

Usługi fotograficzne najwyższej jakości można osiągnąć tylko z użyciem wysokiej klasy sprzętu. Dlatego w naszej firmie dysponujemy profesjonalnymi aparatami, obiektywami i oświetleniem. Do wykonywania zdjęć wykorzystujemy nowoczesną technologię, która pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów i zdjęć wysokiej rozdzielczości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...