+48 782 00 17 17
Drako studio

Fotograf na studniówkę Kraków

Fotograf na studniówkę Kraków Drako Studio

Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. Zdjęcia studniówkowe będą wspaniałą pamiątką, która pozwoli Wam w dowolnej chwili powrócić myślami do tego wyjątkowego wieczora. Interesuje Was profesjonalny fotograf na studniówkę Kraków, który zajmie się kompleksową obsługą fotograficzną Waszej imprezy? Doskonale trafiliście!

Zdjęcia ze studniówki powinny oddawać charakter młodych ludzi- być nowoczesne, kolorowe, dynamiczne i pełne życia. Właśnie taki cel przyświeca DrakoStudio podczas tworzenia reportaży studniówkowych. Zdjęcia zaczynają się już w sali lekcyjnej, a kończą oczywiście na Waszej wyjątkowej imprezie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi dojść do perfekcji w pracy fotografa, co potwierdza moje bogate portfolio. Podczas uroczystości będę starał się wtopić w tłum i nie zwracać na siebie zbytniej uwagi. Dzięki temu będziecie czuli się swobodnie, a zdjęcia wyjdą naturalne i autentyczne. Uchwycę na fotografiach te szczególne, krótkotrwałe momenty, które nawet po wielu latach będą wywoływać uśmiechy na Waszych twarzach.

Fotografia studniówkowa - Fotograf na studniówkę Kraków

Macie dość tandetnych, nudnych zdjęć, które bardziej przywodzą na myśl czasy Waszych dziadków niż współczesność? Podejmując współpracę z DrakoStudio możecie być pewni, że otrzymacie materiał najwyższej klasy. Na Wasze życzenie wykonam dla Was zdjęcia grupowe, portretowe, a także indywidualne z osobami towarzyszącymi. Chętnie sfotografuję Was także z gronem przyjaciół albo z ulubionym nauczycielem. Wszystko ze świeżym, lecz profesjonalnym podejściem! Po studniówce każda klasa otrzyma komplet płyt dla wszystkich uczniów w indywidualnie zaprojektowanych pudełkach dla każdej z grup.

Powierzając obsługę fotograficzną Waszej studniówki w ręce DrakoStudio, będziecie mogli w pełni skupić się na zabawie. Jako Wasz fotograf na studniówkę Kraków utrwalę na zdjęciach wszystkie najlepsze chwile z tego wyjątkowego wieczora. Wykonuję swoje usługi w takich miastach, jak: Kraków. Nowy Targ, Zakopane, Nowy Sącz, Katowice, Wrocław, Poznań, Toruń- w całej Polsce! Jeśli chcecie uzyskać szczegóły na temat kosztów obsługi fotograficznej Waszego balu studniówkowego, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Staramy się wykonywać reportaże w taki sposób, żeby stworzone fotografie prezentowały się unikatowo, na pewno będziecie do nich chętnie wracać po wielu latach. Fotograf na studniówkę (Kraków) powinien potrafić w swojej pracy zrozumieć młode osoby, dlatego chętnie dopasujemy się do Waszych wymagań, fotografując np. sceny, które chcecie szczególnie zapamiętać. Jednocześnie cały czas kierujemy się profesjonalizmem.

Profesjonalny fotograf na studniówkę Kraków i nie tylko

Swoje umiejętności szlifujemy od wielu lat. Łączymy fachowe podejście z artystycznym spojrzeniem, dzięki czemu reportaże są tak dobrze wykonane. Jednak to nie wszystko, czego potrzeba do wykonania profesjonalnej sesji. Z tego powodu korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu, który może pracować w wyjątkowo trudnych warunkach. Dysponujemy wieloma obiektywami, uchwycimy więc wszelkie szczegóły nawet przy słabym i zmiennym oświetleniu, które jest charakterystyczne dla imprez studniówkowych.

Skuteczność naszej pracy jest związana z bogatym doświadczeniem, które dotyczy nie tylko fotografii studniówkowej i eventowej, ale też reklamowej, kulinarnej czy profesjonalnych sesji zdjęciowych. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna.

Potrzebny Wam fotograf na studniówkę w Krakowie? Chętnie dostosujemy się do indywidualnych wymagań klientów. Przypominamy, że warto zarezerwować termin współpracy jak najwcześniej.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...