+48 782 00 17 17
Drako Studio

Fotografia eventów Kraków

Fotografia Eventowa Kraków Drako Studio

Planujesz wydarzenie w Krakowie, Nowym Targu w innym okolicznym mieście? Oferuję profesjonalną dokumentację fotograficzną wszelkiego rodzaju eventów, takich jak koncerty, imprezy firmowe, gale, prezentacje, bankiety, konferencje, szkolenia, pokazy mody i wiele więcej. Jeśli szukasz doświadczonego specjalisty, który zajmie się tematem: fotografia eventowa Kraków, trafiłeś idealnie. W swojej pracy stawiam z jednej strony na doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, z drugiej  stale podnoszę kompetencje. Pracuję tylko na sprzęcie najwyższej klasy, który pozwala uchwycić najprawdziwsze emocje i interakcje. W czasie zlecenia pracuję niezauważalnie, nie przeszkadzając gościom i uczestnikom w dobrej zabawie. Wykonane fotografie będą znakomitą pamiątką i promocją wydarzenia. Każde wydarzenie traktuję indywidualnie, dobrze się do niego przygotowując i dostosowując do wymagań zleceniodawcy, nie ma więc ryzyka, że podczas eventu nie zostanie sfotografowany istotny element scenariusza lub ważna osobistość. W czasie wydarzenia stale trzymam rękę na pulsie i reaguję na nieprzewidziane sytuacje. Każda dokumentacja zdjęciowa jest unikalna i dopasowana do charakteru eventu. Przygotowany przeze mnie reportaż z wydarzenia jest bardzo dynamiczny, ogląda się go jak ciekawy film. Na zdjęciach znajdziesz pozytywne emocje i interakcje: spojrzenia, gesty, uśmiech. 

Fotografia eventowa Kraków - zalety dla Twojej firmy

Decydując się na współpracę związaną z fotograficzną dokumentacją eventów, Twoja firma zyskuje:

  • dyskretnego, niezauważalnego fotografa na evencie,
  • profesjonalne zdjęcia, wykonane najwyższej klasy sprzętem, 
  • znakomitą pamiątkę z eventu, zarówno dla uczestników, jak i dla firmy, 
  • możliwość wykorzystania zdjęć do promocji firmy lub przyszłych wydarzeń, 
  • zwiększenie rozpoznawalności eventu i firmy, 
  • zwiększenie ruchu w mediach społecznościowych, dzięki osobom oglądającym relację zdjęciową, 
  • możliwość udostępnienia profesjonalnych zdjęć prasie, 
  • możliwość wykorzystania zdjęć z eventu na przykład do wydruku kalendarza lub innych firmowych gadżetów. 

Jeśli szukasz fotografa do zleceń z zakresu: fotografia eventowa - Kraków, zapraszam do kontaktu. Gwarantuję najwyższą jakość, profesjonalizm i zadowolenie klientów. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Pracujemy zgodnie z wysokimi standardami i kierujemy się profesjonalizmem. Możemy udokumentować zdarzenia nawet w wyjątkowo trudnych warunkach (np. w przypadku słabego oświetlenia podczas kameralnego koncertu). Cały czas się rozwijamy i staramy dopasować nawet do szczególnie skomplikowanych wymagań. Cenimy sobie także terminowość, dlatego nasi Klienci mogą mieć pewność, że pojawimy się na miejscu wydarzenia w ustalonym czasie, a gotowe fotografie eventowe (Kraków) zostaną przekazane (na cyfrowym nośniku) we wskazanym terminie.

Korzystanie z nowoczesnego sprzętu to nie wszystko, ponieważ biegle posługujemy się także specjalistycznym oprogramowaniem, dzięki czemu proces postprodukcji nie trwa długo, nadal zapewniając świetne efekty, które możesz zobaczyć na fotografiach eventowych (Kraków) dostępnych na niniejszej stronie.

Profesjonalna fotografia eventowa Kraków

Fotografia eventowa (Kraków) dotyczy nie tylko sporych wydarzeń, ale też małych spotkań w gronie pracowników lub rodziny. W każdym przypadku stawiamy na łączenie fachowej wiedzy i umiejętności z artystycznym podejściem, dzięki czemu wykonane fotografie eventowe (Kraków) prezentują się ciekawie, stając się doskonałą pamiątką, a także sposobem promocji (jeśli np. jako właściciel firmy chcesz poinformować odbiorców o ważnej konferencji na Facebooku lub innym medium społecznościowym).

Interesuje Cię fotografia eventowa w Krakowie? Jesteś w dobrym miejscu - zapraszamy do kontaktu.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...