+48 782 00 17 17

Profesjonalny fotograf Kraków

Fotograf to ktoś, kogo umiejętności przydadzą się zarówno na weselach czy studniówkach, jak i różnych wydarzeniach firmowych. Celem robienia zdjęć jest nie tylko upamiętnienie wydarzeń w wyjątkowy sposób, ale także zapisanie emocji uczestników i oddanie jak najprawdziwiej klimatu danego spotkania czy uroczystości. W pracy staramy się zagwarantować wszystkie te przymioty w formie pięknych zdjęć dla naszych Klientów.

Profesjonalny fotograf Kraków

Wiemy, jak ważny w pracy jest profesjonalizm i posiadanie odpowiednich umiejętności. Z tego względu stale poszerzamy swoją wiedzę o nowe techniki fotograficzne, śledzimy najnowsze trendy zdjęciowe i uczymy się coraz więcej o świecie fotografii. Jest to nasza wielka pasja, którą łączymy z obszernym doświadczeniem, które zdobyliśmy w swojej codziennej pracy z Klientami. Zawsze uważnie słuchamy klientów. Pragniemy, aby efektem współpracy zawsze były piękne zdjęcia, w których powstanie zapis autentycznych emocji i doświadczeń.

Oprócz popularnej fotografii ślubnej i eventowej oferujemy także profesjonalne sesje zdjęciowe wnętrz użytkowych, biur, hoteli itp. Każdy rodzaj zdjęć wymaga innych umiejętności i wiedzy, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Dlatego nieustannie szkolimy się w każdym obszarze, w którym pracujemy, by zapewnić Klientom możliwie najlepiej wykonane zdjęcia. Potrafimy pracować w różnych warunkach, zarówno podczas statycznych sesji, jak i hucznych wydarzeń. Dostosowujemy swoją technikę oraz sprzęt do okazji, w jakiej się znajdujemy. Inaczej wykonujemy zdjęcia ślubne, inaczej zaś sesję hotelu, jednak zawsze dążymy do tego samego efektu - pełnego zadowolenia moich Klientów. Posiadamy umiejętność uważnego słuchania i zawsze bierzemy pod uwagę zdanie osób, które korzystają z naszych usług.

Fotograf Kraków - dlaczego warto wybrać Drako Studio?

Wiemy, jak istotna w pracy jest otwartość i komunikatywność, dlatego na co dzień stawiam na elastyczność i dobry kontakt z Klientem. To dla Ciebie stworzymy wyjątkowe zdjęcia, dlatego zawsze uważnie wysłuchamy wszystkich Twoich wskazówek. Jeśli wpadnie nam do głowy ciekawe rozwiązanie, z chęcią Ci je zaproponujemy, jednak nigdy nie będziemy niczego narzucać. Chcemy, aby każdy z naszych Klientów otrzymał dokładnie takie zdjęcia, jakich oczekiwał. Zawsze dbamy o możliwie najwyższe zadowolenie osób, które korzystają z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...