+48 782 00 17 17
Drako Studio

Fotografia kulinarna Kraków

Fotografia kulinarna Kraków Drako Studio

Często mówi się, że człowiek je oczami (“można jeść oczami”) - i jest w tym nieco prawdy! Fotografia kulinarna potrafi mocno zachęcić klienta do interakcji - czytania i kupna, skuteczniej niż wiele innych kategorii fotografii. Ludzie kochają jedzenie - jest to uniwersalna pasja, która zbliża do siebie różne osoby. Fotografia kulinarna Kraków zaprasza - doskonale znamy się w tym temacie i nie boimy się wyzwań.

Co to jest fotografia kulinarna? Kraków

Inaczej mówiąc, to po prostu fotografowanie gotowych potraw, surowych produktów, kompozycji kulinarnych, składników, czyli wszystkiego, co pięknie prezentuje się na talerzu i nie tylko. Każda fotografia kulinarna dąży do uchwycenia tego idealnego dania, najpyszniejszego kęsa, najdrobniejszego szczegółu czy detalu produktu. W naszej firmie podchodzimy do tego z sercem i pasją. Tak samo, jak każdy - kochamy jedzenie! Najlepsze fotografie kulinarne sprawiają, że na sam widok dania ślinka cieknie i chce się wyciągnąć rękę, aby skosztować, lub chociaż powąchać kuszący przysmak.

Fotografia kulinarna Kraków - Zaufaj specjaliście

Jeśli chodzi o wykonanie idealnego zdjęcia potraw, samo przyrządzenie to niestety nie wszystko. Aby fotografia kulinarna osiągnęła sukces na stronie, w mediach społecznościowych, na blogu lub w dowolnym formacie druku, potrzebna jest idealna i perfekcyjna stylizacja, światło i kadr. Brzmi skomplikowanie? Bez obaw, jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Dysponujemy wysokiej jakości, profesjonalnym sprzętem: aparatami, obiektywami, oświetleniem i wszystkim, co potrzebne jest do stworzenia idealnych zdjęć. Fotografia kulinarna to stałe zmaganie się z nowymi wyzwaniami i wymaganiami klientów starających się wybić wśród ciągle rosnącej konkurencji. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pomoże Ci osiągnąć postanowione cele za pomocą niepowtarzalnych fotografii kulinarnych w Krakowie.

Posiadamy obszerną wiedzę w kwestii stylizacji potraw oraz doboru odpowiedniego kadru i światła do każdego z nich. Potrafimy idealnie oddać klimaty swojskie, domowe i przytulne, ale też eleganckie, wytworne, wysokiej klasy. Obojętnie, czy szukasz fotografa kulinarnego do osobistego bloga, czy szykownej restauracji - fotografia kulinarna to nasza specjalizacja i chętnie pomożemy Ci osiągnąć sukces w Twojej branży.

Posiadamy doświadczenie w przypadku oferowanej Klientom z Krakowa fotografii kulinarnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie podpowiedzieć, czym się kierować podczas układania potraw na talerzach oraz w zakresie budowania scenerii. Przy tym wszystkim stawiamy na przyjazną współpracę, dlatego sesja na pewno będzie ciekawym doświadczeniem.

Fotografia kulinarna Kraków - Dlaczego cieszy się tak dużą popularnością?

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że coraz więcej osób decyduje się na zamawianie jedzenia do własnego domu czy pracy. Oczywiście sam opis dania jest bardzo ważny, jednak przede wszystkim zwracamy uwagę na aspekt wizualny - nie tylko jedzenia, ale też różnych kupowanych produktów. Obecność fotografii kulinarnych przy menu np. na stronie internetowej restauracji lub portalu oferującym dostarczanie potraw przyciągnie potencjalnych klientów! To nie wszystko, ponieważ profesjonalna fotografia kulinarna może być kluczem do pozyskania większej ilości odbiorców na portalach społecznościowych (np. na Facebooku).

Mimo wieloletniego doświadczenia cały czas podwyższamy kwalifikacje za sprawą profesjonalnych kursów, jak i samodzielnego rozwoju i obserwacji nowych trendów w branży fotograficznej. Zawsze staramy się dopasować do wymagań naszych klientów, jeżeli mają własną wizję na uwiecznienie potraw serwowanych przez ich restaurację. Jeśli interesuje Cię fotografia kulinarna w Krakowie - zadzwoń, chętnie odpowiemy na pytania.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...