+48 782 00 17 17
Drako Studio

Fotografia kulinarna - najpyszniejsze zdjęcia w Krakowie

Fotografia kulinarna Kraków Drako Studio

Często mówi się, że człowiek je oczami (“można jeść oczami”) - i jest w tym nieco prawdy! Fotografia kulinarna potrafi mocno zachęcić klienta do interakcji - czytania i kupna, skuteczniej niż wiele innych kategorii fotografii. Ludzie kochają jedzenie - jest to uniwersalna pasja, która zbliża do siebie różne osoby. Fotografia kulinarna Kraków zaprasza - doskonale znamy się w tym temacie i nie boimy się wyzwań.

Co to jest fotografia kulinarna?

Inaczej mówiąc, to po prostu fotografowanie gotowych potraw, surowych produktów, kompozycji kulinarnych, składników, czyli wszystkiego, co pięknie prezentuje się na talerzu i nie tylko. Każde zdjęcie dąży do uchwycenia tego idealnego dania, najpyszniejszego kęsa, najdrobniejszego szczegółu czy detalu produktu. W naszej firmie podchodzimy do tego z sercem i pasją. Tak samo, jak każdy - kochamy jedzenie! Najlepsze zdjęcia kulinarne sprawiają, że na sam widok dania ślinka cieknie i chce się wyciągnąć rękę, aby skosztować, lub chociaż powąchać kuszący przysmak.

Zaufaj specjaliście

Jeśli chodzi o wykonanie idealnego zdjęcia potraw, samo przyrządzenie to niestety nie wszystko. Aby fotografia kulinarna osiągnęła sukces na stronie, w mediach społecznościowych, na blogu lub w dowolnym formacie druku, potrzebna jest idealna i perfekcyjna stylizacja, światło i kadr. Brzmi skomplikowanie? Bez obaw, jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Dysponujemy wysokiej jakości, profesjonalnym sprzętem: aparatami, obiektywami, oświetleniem i wszystkim, co potrzebne jest do stworzenia idealnych zdjęć. Fotografia kulinarna to stałe zmaganie się z nowymi wyzwaniami i wymaganiami klientów starających się wybić wśród ciągle rosnącej konkurencji. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pomoże Ci osiągnąć postanowione cele za pomocą niepowtarzalnych zdjęć.

Posiadamy obszerną wiedzę w kwestii stylizacji potraw oraz doboru odpowiedniego kadru i światła do każdego z nich. Potrafimy idealnie oddać klimaty swojskie, domowe i przytulne, ale też eleganckie, wytworne, wysokiej klasy. Obojętnie, czy szukasz fotografa kulinarnego do osobistego bloga, czy szykownej restauracji - fotografia kulinarna to nasza specjalizacja i chętnie pomożemy Ci osiągnąć sukces w Twojej branży.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...