+48 782 00 17 17
Drako Studio

Sesje zdjęciowe dopasowane do Ciebie – daj się poznać światu od najlepszej strony

Sesje zdjęciowe Zakopane Drako Studio

Profesjonalne zdjęcia mają ogromne znaczenie. Zadbaj o swój wizerunek i pozwól sobie na niezapomnianą sesję fotograficzną. Gwarantuję dobrą zabawę i efekty, które robią wrażenie. Wiem, że każdy człowiek jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Doskonałym sposobem ujęcia i zaprezentowania jego unikalności jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Kraków obfituje w jedyne w swoim rodzaju klimatyczne miejsca, które mogą stanowić znakomite tło dla fotografii. Jeśli szukasz fotografa, który pozwoli Ci zaprezentować się w optymalny sposób – trafiłeś w najlepsze miejsce.

Nie musisz mi jednak wierzyć na słowo. Przekonaj się sam, co Drako Studio może zrobić dla Ciebie.

Satysfakcja klienta jest moim najwyższym priorytetem. Przy każdym zadaniu fotograficznym, którego się podejmuję, dążę do osiągnięcia jak najwyższego poziomu efektu końcowego. Korzystam przy tym z wieloletniego doświadczenia w branży fotograficznej i zaplecza technicznego, które pozwala mi tworzyć zdjęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb mojego klienta. Każde przeznaczenie i zastosowanie fotografii będzie się wiązało z użyciem innego rodzaju estetyki. Poprzez wspólne uzgodnienie celów i oczekiwań wobec konkretnej sesji będziemy w stanie osiągnąć dokładnie taki rezultat, na jakim najbardziej Ci zależy.

Zadbam za Ciebie o wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak makijaż oraz przygotowanie najbardziej optymalnej przestrzeni do przeprowadzenia sesji. Jedyne, co będziesz musiał wykonać ze swojej strony to przyjście na sesję... najlepiej z głową pełną nietuzinkowych pomysłów. Ale nawet jeśli chwilowo Ci ich zabraknie – i na to z pewnością coś poradzimy. Zapraszam również na plenerowe sesje zdjęciowe. Zakopane oferuje w tej kwestii miejsca naprawdę zapierające dech w piersiach. Jeśli nie masz własnej ulubionej lokalizacji na tego typu sesję – z pewnością wspólnie znajdziemy miejsce, które sprawi, że wykonane ujęcia zapadną w pamięci przede wszystkim Tobie jak i każdemu, kto będzie je oglądał.

Jeśli jeszcze się wahasz lub nie jesteś pewien/pewna, jak zrealizować Twój pomysł na sesję zdjęciową – zapraszam do kontaktu.

Wspólnymi siłami na pewno stworzymy coś niezapomnianego!

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...