+48 782 00 17 17
Drako Studio

Fotografia Reklamowa Kraków

Fotografia reklamowa Kraków Drako Studio

W dzisiejszych czasach obraz przemawia dużo lepiej niż słowa. Prawdą jest, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a produkty kupujemy już samymi oczami. Fotograf Drako Studio oferuje usługi fotografii reklamowej w Krakowie oraz w wielu innych miastach, w zależności od potrzeb klientów. Profesjonalna fotografia reklamowa Kraków zwiększa atrakcyjność produktów i przyciąga uwagę odbiorców.

Fotografia reklamowa Kraków - Packshoty na aukcje i do katalogów produktów

Packshoty to zdjęcia produktów wykonywane przy użyciu neutralnego oświetlenia studyjnego. Takie zdjęcia zazwyczaj są wykonywane na jednolitym, białym lub innym jasnym, neutralnym tle. Fotografie reklamowe (Kraków) można wykorzystać do prezentacji asortymentu na aukcjach, w folderach i katalogach reklamowych oraz na stronach internetowych. Tematyka fotografii reklamowej może być zupełnie dowolna. Drako Studio wykonuje fotografie reklamowe różnorodnego asortymentu – poczynając od samochodów do komisów samochodowych, kurtek i kożuchów, po biżuterię, portfele oraz inne akcesoria. Firma realizuje profesjonalne sesje zdjęciowe o dowolnej tematyce. Zdjęcia po obróbce dostarczane są do klienta na nośniku cyfrowym.

Realistyczne fotografie reklamowe 3D Kraków

Wymagania rynku ciągle  rosną, dlatego potrzebne są nowatorskie rozwiązania. Fotograf Drako Studio wykonuje realistyczne fotografie reklamowe przedmiotów w 3D. Packshoty 3D to prezentacje wykonane z sekwencji kolejnych zdjęć. Pozwalają obejrzeć przedmiot z każdej strony, a także przybliżyć wybrane fragmenty. Dają możliwość obejrzenia przedmiotów poprzez obracanie ich wokół jednej z osi. Realistyczne fotografie reklamowe 3D są atrakcyjną formą prezentacji różnych przedmiotów. Prezentacje tego typu pozwalają na efektowne przedstawienie asortymentu sklepów internetowych. Znajdują także zastosowanie w interaktywnych katalogach produktów.

Oferta firmy Drako Studio to profesjonalne sesje reklamowe, fotografie produktów i fotografia reklamowa. Kraków nie jest jedynym obszarem działania firmy. Istnieje możliwość współpracy ze znanymi markami, firmami rozpoczynającymi swoją działalność a także z osobami prywatnymi.

Fotografia reklamowa w Krakowie jest coraz bardziej popularna wśród przedsiębiorców, czemu nie można się dziwić. Firmy chcą się wyróżniać na tle konkurencji i jak najlepiej prezentować swoje produkty czy wizerunek, informować o podejmowanych działaniach - dobre zdjęcia mogą okazać się trafnym rozwiązaniem! Z tego powodu nasza firma od lat działa na rzecz różnych marek. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami - nie bez powodu zaufało nam już tylu klientów.

Wiele marek posiada własną wizję na to, jak chcą budować wizerunek. Nie pracujemy zgodnie z jednym szablonem, ponieważ zawsze staramy się dopasować do wymagań naszych klientów, tym samym oferując przede wszystkim skuteczną fotografię reklamową w Krakowie. Nie lubimy pustych słów, dlatego na niniejszej stronie znajdują się przykładowe zdjęcia.

Profesjonalna fotografia reklamowa Kraków

Drako Studio to prężnie rozwijająca się firma. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w różnych dziedzinach fotografii, dlatego czerpiemy z każdej z nich, by tworzyć oryginalne zdjęcia wysokiej jakości. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt fotograficzny, który może być użyty w różnych warunkach.

Chętnie się dowiemy, czego konkretnie potrzebujesz. Jeśli jednak nie masz własnego pomysłu na fotografie reklamowe (Kraków), to postaramy się przedstawić Ci kilka ciekawych propozycji, spośród których wybierzesz tę, którą uznasz za najlepszą. W razie pytań prosimy o kontakt.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...