+48 782 00 17 17
Drako Studio

Fotografia reklamowa Kraków

Fotografia reklamowa Kraków Drako Studio

W dzisiejszych czasach obraz przemawia dużo lepiej niż słowa. Prawdą jest, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a produkty kupujemy już samymi oczami. Fotograf Drako Studio oferuje usługi fotografii reklamowej w Krakowie, Nowym Targu oraz w wielu innych miastach, w zależności od potrzeb klientów. Profesjonalna fotografia reklamowa zwiększa atrakcyjność produktów i przyciąga uwagę odbiorców.

Packshoty na aukcje i do katalogów produktów

Packshoty to zdjęcia produktów wykonywane przy użyciu neutralnego oświetlenia studyjnego. Takie zdjęcia zazwyczaj są wykonywane na jednolitym, białym lub innym jasnym, neutralnym tle. Można je wykorzystać do prezentacji asortymentu na aukcjach, w folderach i katalogach reklamowych oraz na stronach internetowych. Tematyka fotografii może być zupełnie dowolna. Drako Studio wykonuje fotografie reklamowe różnorodnego asortymentu – poczynając od samochodów do komisów samochodowych, kurtek i kożuchów, po biżuterię, portfele oraz inne akcesoria. Firma realizuje profesjonalne sesje zdjęciowe o dowolnej tematyce. Zdjęcia po obróbce dostarczane są do klienta na nośniku cyfrowym.

Realistyczne fotografie reklamowe 3D

Wymagania rynku ciągle  rosną, dlatego potrzebne są nowatorskie rozwiązania. Fotograf Drako Studio wykonuje realistyczne fotografie reklamowe przedmiotów w 3D. Packshoty 3D to prezentacje wykonane z sekwencji kolejnych zdjęć. Pozwalają obejrzeć przedmiot z każdej strony, a także przybliżyć wybrane fragmenty. Dają możliwość obejrzenia przedmiotów poprzez obracanie ich wokół jednej z osi. Realistyczne fotografie 3D są atrakcyjną formą prezentacji różnych przedmiotów. Prezentacje tego typu pozwalają na efektowne przedstawienie asortymentu sklepów internetowych. Znajdują także zastosowanie w interaktywnych katalogach produktów.

Oferta firmy Drako Studio to profesjonalne sesje reklamowe, fotografie produktów i fotografia reklamowa. Kraków nie jest jedynym obszarem działania firmy. Istnieje możliwość współpracy ze znanymi markami, firmami rozpoczynającymi swoją działalność a także z osobami prywatnymi.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...