Współpraca fotografia wnętrz & architekci

Wnętrze każdego domu i mieszkania, które fotografuję jest zawsze inne. Każdy z nas w inny sposób postrzega otaczający nas świat i dlatego w miejscach, których żyjemy spotykam się z różnymi stylami umeblowania. Jeśli jednak sami nie mamy pomysłu na urządzenie własnego mieszkania z pomocą przybędzie architekt wnętrz. Osoba ta pomoże w wykonaniu profesjonalnej aranżacji wnętrza mieszkania czy apartamentu, tak abyśmy poczuli się w nim maksymalnie komfortowo. Dzięki współpracy z profesjonalnymi architektami wnętrz jestem wstanie wydobyć wyjątkowy klimat miejsc, które mam okazje fotografować. Nie ważne czy mieszkanie – apartament znajduje się w Warszawie czy Krakowie. Moim zadaniem jest przedstawić na fotografii styl danego wnętrza.

Wykonywane podczas sesji zdjęciowej fotografie mogą zostać wykorzystane do oferty sprzedaży mieszkań, apartamentów oraz domów, jak również do wydruków a branżowych magazynach związanych z wystrojem i dekoracją wnętrz.

fotografia-wnetrz-warszawa-2fotografia-wnetrz-warszawa-40 fotografia-wnetrz-warszawa-3 fotografia-wnetrz-warszawa-5 fotografia-wnetrz-warszawa-14 fotografia-wnetrz-warszawa-15 fotografia-wnetrz-warszawa-17 fotografia-wnetrz-warszawa-20 fotografia-wnetrz-warszawa-21 fotografia-wnetrz-warszawa-27 fotografia-wnetrz-warszawa-32 fotografia-wnetrz-warszawa-34 fotografia-wnetrz-warszawa-35 fotografia-wnetrz-warszawa-36 fotografia-wnetrz-warszawa-39 fotografia-wnetrz-warszawa-41 fotografia-wnetrz-warszawa-42